لاغری با کویتیشن

لاغری با کویتیشن

کویتیشن اولتراسونیک یا کویتیشن اولتراسوند یک روش زیبایی است که برای جدا کردن رسوبات چربی در بدن شما استفاده می شود. این درمان ادعا می کند که به عنوان یک جایگزین موثر و کم تهاجمی برای لیپوساکشن عمل می کند.

ایمنی
خطرات بسیار کمی در ارتباط با این روش وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که هیچ عوارض جانبی وجود ندارد.
کبودی و درد از عوارض جانبی کوتاه مدت شایع هستند و برخی از افراد پس از بهبودی این درمان دچار شلی پوست یا فرورفتگی و موج در پوست خود می شوند.


راحتی
کویتیشن به عنوان روش بسیار راحت تبلیغ می شود زیرا بازیابی حداقل است و عوارض جانبی نادر است.


هزینه
کویتیشن به طور کلی هزینه کمتری نسبت به لیپوساکشن سنتی دارد. هزینه ها بسته به ناحیه ای که تحت درمان قرار می گیرید و اینکه آیا به جلسات درمانی مکرر نیاز دارید متفاوت است، اما میانگین آن در حدود 250 تا 350 دلار برای هر درمان است.


اثربخشی
این درمان از نظر اثربخشی متفاوت است و برای داشتن درک روشنی از نحوه عملکرد آن به آزمایش‌های بالینی بیشتری نیاز است.

کویتیشن چگونه کار می کند؟

کویتیشن به فناوری اولتراسوند برای تجزیه سلول های چربی متکی است.
امواج اولتراسوند به اعماق لایه های پوست شما فرستاده می شود و باعث ایجاد لرزش مخرب می شود. سپس سلول های چربی از یکدیگر جدا می شوند و از لایه های پوستی شما جدا می شوند.
پس از چند روز، سلول های چربی توسط سیستم لنفاوی شما جذب شده و به عنوان مواد زائد از بدن شما تخلیه می شود.
تشخیص اینکه این درمان چقدر موثر است دشوار است، اما تحقیقات اخیر امیدوارکننده است.

روش کویتیشن اولتراسونیک بسیار ساده است.
در روز ملاقات، پزشک ممکن است از شما بخواهد بسته به ناحیه ای از بدن که تحت درمان هستید، لباس خود را در خلوت درآورید و یک روپوش کاغذی بپوشید.
پزشک شما ممکن است ناحیه درمان شما را با استفاده از الکل استریل کند. با استفاده از یک دستگاه سونوگرافی دستی، آنها به آرامی از ناحیه مورد نظر بدن شما عبور می کنند.
ممکن است در حین عمل احساس گرما کنید و صدای وزوز را از دستگاه اولتراسوند بشنوید. درمان معمولا بین 40 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.

مناطق هدف
• معده
• باسن
• صورت
• گردن
• بازوهای بالایی
• نواحی ران

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

از امواج اولتراسوند برای از بین بردن سلول های چربی در نواحی مورد نظر درمان (معمولاً بالای بازوها، شکم، ران ها یا چانه) استفاده می کند.

نتایج به وضعیت چربی حذف شده بستگی دارد، از جمله مدت زمان وجود و چگالی آن. به طور معمول می توانید انتظار کاهش 1 تا 2 اینچ چربی را پس از اولین درمان و تا 2 اینچ کاهش چربی پس از هر درمان بعدی داشته باشید.

اثرات گرما و کویتیشن می تواند باعث تراز مجدد کلاژن شود و در نتیجه باعث سفت شدن پوست و کاهش چین و چروک شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت ویزیت