لیزر تیکسل اصفهان

لیزر تیکسل اصفهان

Tixel یک روش کاملاً جدید برای درمان پوست با استفاده از فناوری ترمو مکانیکی ترمومکانیکال (TMA) است. 
Tixel با استفاده مستقیم از گرما برای ایجاد اثرات ضد پیری و بهبود جای زخم عمل می کند.

برخلاف سایر روش های درمانی که در حال حاضر در دسترس هستند، Tixel لیزر، اولتراسوند یا فرکانس رادیویی نیست. درمان Tixel واقعاً بر اساس نیازهای شما و بر اساس نگرانی‌های پوستی و مدت زمان استراحت شما طراحی شده است.


 Tixel پوست را بهبود می بخشد:

سفت شدن پوست

تیکسل پوست (درم) را سفت می کند و خطوط، چین و چروک، افتادگی و گشاد شدن منافذ و همچنین اسکار آکنه را بهبود می بخشد.

لایه برداری مجدد پوست

تیکسل پوست (اپیدرم) را بازسازی می کند و رنگ پوست را یکنواخت می کند، رنگدانه ها و سایر لک ها را کاهش می دهد تا درخشندگی ایجاد کند. آکنه فعال نیز به خوبی به Tixel پاسخ می دهد.

نفوذ دارو

Tixel برای ایجاد منافذ ریز در پوست استفاده می شود تا داروها از طریق پوست نفوذ کنند. داروها ممکن است شامل داروهایی باشند که رنگدانه ها را کاهش می دهند، تولید کلاژن را افزایش می دهند و عضلات را شل می کنند.

لیزر تیکسل چگونه کار می کند؟

پوست با استفاده از شبکه ای از هرم های کوچک به اندازه سر سوزن به آرامی گرم می شود. 81 مورد از این ها با هر شات درمان تنها برای چند هزارم ثانیه با پوست تماس پیدا می کنند.

این اجازه می دهد تا گرما به صورت کنترل شده به پوست منتقل شود و باعث سفت شدن و جوان شدن پوست شود. از آنجایی که تماس ایجاد شده با پوست بسیار کوتاه مدت است، سطح ناراحتی به طور قابل توجهی کمتر از سایر درمان های جوان کننده و سفت کننده است.

کدام مناطق را می توان با لیزر تیکسل درمان کرد؟

درمان Tixel می تواند برای هر منطقه ای باشد که در آن نگرانی در ظاهر وجود دارد.

متداول ترین مکان هایی که درمان می شوند عبارتند از:

• صورت

• پلک ها

• گردن

هر سه ناحیه را می توان با هم درمان کرد، یا هر ناحیه را می توان با توجه به نیازهای فردی شما درمان کرد.

Tixel برای پوست های تیره تر

ما قادر به درمان ایمن انواع پوست 1 تا 5 با Tixel هستیم. اینها از افرادسفید گرفته تا چهره های هندی و آسیایی هستند. تنظیمات انرژی برای انواع پوست های تیره کاهش می یابد و بنابراین ممکن است نیاز به درمان های بیشتری باشد. در انواع پوست تیره‌تر احتمال هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب بیشتر است. با این حال، اجتناب دقیق از نور خورشید، شانس هایپرپیگمانتاسیون پس از التهاب را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. در جایی که رخ می دهد، متوجه شده ایم که ظرف 90 روز پس از درمان برطرف می شود.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

تیکسل روشی ایمن و موثر برای بهبود کیفیت پوست صورت است.

در طول درمان ممکن است احساس گرما مشابه آفتاب سوختگی وجود داشته باشد. اکثر بیماران آن را ناراحت کننده اما قابل تحمل می دانند . در برخی موارد از کرم بی حس کننده موضعی برای کاهش هر گونه ناراحتی استفاده می شود.

اکثر افراد تنها پس از یک درمان نتایج را مشاهده می کنند، اما معمولاً به یک دوره توصیه شده از 3-6 درمان نیاز دارند . بین هر درمان فاصله 4-6 هفته ای را توصیه می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت ویزیت