میکرونیدلینگ اصفهان

میکرونیدلینگ یک عمل زیبایی است. میکرونیلدینگ شامل سوزن زدن پوست با سوزن های های ریز استریل شده است که زخم های کوچک باعث می شود بدن شما کلاژن و الاستین بیشتری بسازد که پوست شما را التیام می بخشد و به شما کمک می کند جوان تر به نظر برسید. همچنین ممکن است آن را به نام درمان القای کلاژن بشنوید

فواید میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ اصفهان ممکن است به مشکلاتی مانند موارد زیر کمک کند:

-آکنه -ریزش مو
-لکه های تیره پوست
-منافذ با بزرگ
-کاهش خاصیت ارتجاعی پوست
-جای زخم
-علائم های سوختگی

ممکن است برای افرادی که رنگ پوست تیره‌تری دارند بهتر عمل کند، زیرا مانند روش‌های لیزر درمانی شامل گرما نمی‌شود، که می‌تواند بر رنگدانه یا رنگ پوست شما تأثیر بگذارد. از متخصص پوست خود بپرسید که چه چیزی برای پوست شما بهترین است.
وقتی میکرونیدلینگ انجام می دهید چه اتفاقی می افتد
متخصصین پوست (پزشکان متخصص در مراقبت از پوست و اختلالات پوستی) می توانند میکرونیدلینگ را انجام دهند زیبایی شناسان نیز این کار را انجام میدهند. این روش معمولاً 10 تا 20 دقیقه طول می کشد، بسته به بزرگی ناحیه. اکثر افراد برای مشاهده تفاوت به 4-6 درمان نیاز دارند.

ابتدا یک کرم بی‌حس کننده روی صورتتان صاف می‌کنید تا نتوانید سوزن سوزن را احساس کنید
سپس فردی که میکرونیدلینگ را انجام می‌دهد، ابزاری به شکل قلم یا چرخان با سوزن‌های ریز دور صورت شما حرکت می‌دهد. سوزن ها بریدگی های کوچکی در پوست شما ایجاد می کنند که باعث کمی خونریزی می شود
پزشک ممکن است بعد از آن کرم یا سرم را روی صورت شما پخش کند
هدف از این روش این است که روند بهبودی بدن شما با ارسال کلاژن و الاستین برای رفع آسیب‌های ریز آغاز شود
کلاژن به پر کردن و صاف کردن چین و چروک کمک می کند اکثر افراد میکرونیدلینگ روی صورت انجام می‌دهند، اما می‌توان آن را روی سایر قسمت‌های بدن مانند شکم یا ران‌ها نیز انجام داد

مزایا و خطرات میکرونیدلینگ

قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را امتحان کنید باید به چند چیز فکر کنید این یک راه حل سریع نیست زمان می برد تا متوجه تفاوت شوید
این به این دلیل است که بدن شما در حال بهبودی خود است بیشتر افراد قبل از مشاهده هر گونه تغییری نیاز به چند درمان دارند زمان بهبودی ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد تا بهبود یابد، بسته به اینکه سوزن ها تا چه حد پوست شما را سوراخ می کنند.

میکرونیدلینگ بی خطر در نظر گرفته می شود.اما مانند هر روش دیگری خطراتی دارد.

ممکن است به کرم یا سرمی که بعد از میکرونیدلینگ روی پوستتان می رود، واکنش آلرژیک داشته باشید. و اگر پوست خود را تمیز نگه ندارید، ممکن است زخم ها عفونی شوند. شما باید از مکان هایی که می توانند میکروب های زیادی داشته باشند، مانند استخرها ، دریاچه ها، رودخانه ها و اقیانوس ها دوری کنید. و از صابون ها و لوسیون های تحریک کننده استفاده نکنید.

همچنین اگر تجهیزات مورد استفاده به خوبی تمیز نشده باشند، ممکن است دچار عفونت شوید.

ایمنی میکرونیدلینگ و هزینه ها

کیت های میکرونیدلینگ خانگی یا رولرهای خانگی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. آنها به طور گسترده در دسترس و ارزان هستند.

غلتک‌هایی که در خانه استفاده می‌شوند از سوزن‌های کوتاه‌تر و کسل‌تر نسبت به دستگاه‌های میکرونیدلینگ حرفه‌ای استفاده می‌کنند. آنها به طور موقت رگ های خونی را برای روشن شدن پوست تحریک می کنند. اما رول‌های خانگی معمولاً نتایج مشابه میکرونیدلینگ انجام شده در مطب متخصص پوست یا اسپا را به شما نمی‌دهند.

مانند دستگاه‌های میکرونیدلینگ حرفه‌ای، غلتک‌های خانگی نیز می‌توانند میکروب‌ها را گسترش دهند، اگر به‌درستی تمیز نشوند. از غلتک خانگی روی پوست آلوده استفاده نکنید.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

ایده خوبی است که این نوع درمان را در دهه 20 یا 30 زندگی خود شروع کنید تا افزایش تولید کلاژن چشمگیرتر باشد. این به پوست آموزش می دهد تا به طور منظم کلاژن تولید کند و پوست شما را برای مدت طولانی تری جوان تر نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت ویزیت