لیفت صورت

لیفت صورت

جراحی لیفت صورت، بافت‌های صورت را بلند می‌کند و سفت می‌کند تا ظاهری جوان‌تر به‌طور طبیعی به چهره بازگرداند. اغلب گفته می‌شود که انجام لیفت صورت باعث می‌شود «ساعت را به عقب برگرداند» و به بیمار کمک می‌کند شبیه یک نسخه جوان‌تر از خودش به نظر برسد. با از بین بردن پوست اضافی، افتادگی، صاف کردن چین‌های عمیق، و لیفت و سفت کردن بافت‌های عمیق صورت، جراحی لیفت صورت می‌تواند به بیمار کمک کند نه تنها جوان‌تر، بلکه «بهتر» به نظر برسد.

چرا لیفت صورت انجام دهیم؟

با افزایش سن، پوست شروع به از دست دادن خاصیت ارتجاعی می کند و بافت های صورت حجم خود را از دست می دهند. در نهایت، این منجر به “افتادگی” در قسمت پایین صورت، چین و چروک عمیق و پوست شل در گردن می شود. در حالی که این یک بخش طبیعی از افزایش سن است، بیمارانی که این علائم پیری آزارشان می‌دهند ممکن است لیفت صورت را راه‌حل خوبی بدانند.

اگر یکی از موارد زیر شما را توصیف می کند، لیفت صورت گزینه ای است که باید در نظر بگیرید:

به دلیل افتادگی پوست نسبت به ظاهر صورت و گردن خود احساس خودآگاهی می کنید.
وقتی انعکاس خود را می بینید، احساس می کنید که چهره تان شما را بسیار پیرتر از آنچه هستید نشان می دهد.
شما احساس می کنید که پیری ظاهری روی شغل یا روابط شخصی شما تأثیر منفی می گذارد.
پس از لیفت صورت، بیماران اغلب افزایش اعتماد به نفس را تجربه می‌کنند، زیرا ظاهر آن‌ها حالت سالم و پرانرژی آنها را بهتر به تصویر می‌کشد.

انواع لیفت صورت

جراحی لیفت صورت با توجه به نیازهای بیمار شخصی سازی می شود و جراح زیبایی تکنیک های خود را بر اساس آن تنظیم می کند.

مینی لیفت صورت
بیمارانی که درجات خفیفی از ژولیدن و افتادگی پوست را نشان می دهند، اغلب کاندیدهای خوبی برای مینی لیفت صورت هستند. این یک روش کمتر تهاجمی است که به جراح زیبایی اجازه می‌دهد تا بافت‌های عمیق صورت را از طریق برش‌های کوتاه‌تر، که معمولاً در امتداد خط موی بالای هر گوش و/یا در چین‌های طبیعی اطراف گوش قرار دارند، سفت کند. از طریق این برش‌ها، بافت‌های ساختاری اطراف گونه‌ها بلند شده و سفت می‌شوند تا ژولیدن اصلاح شود، خط فک اصلاح شود و ظاهر «خسته» جوان‌سازی شود.

بسته به مورد، مینی لیفت صورت ممکن است با استفاده از بی حسی موضعی همراه با آرامبخش یا بیهوشی عمومی انجام شود. جراح زیبایی شما بهترین گزینه را برای نیازهای فردی شما توصیه می کند. یک مینی لیفت صورت می تواند به شما کمک کند تا علائم ناخوشایند پیری را قبل از اینکه بیش از حد مشخص شوند برطرف کنید و نیاز به جراحی گسترده تر را برای چندین سال به تعویق بیندازید.

لیفت استاندارد صورت
لیفت صورت استاندارد یا “سنتی” به طور کامل به پیری متوسط ​​تا پیشرفته در ناحیه میانی صورت و گردن می پردازد. در حالی که جراحی نسبت به مینی لیفت صورت گسترده تر است و بنابراین زمان بهبودی بیشتری نیاز است، نتایج چشمگیرتر هستند. جراح زیبایی از طریق برش هایی که درست در پشت خط مو قرار دارد، از نزدیک شقیقه ها شروع می شود، و در اطراف جلوی گوش، پنهان شده در چین های طبیعی، می تواند بافت های عمیق تر زیر پوست را تغییر دهد و پوست اضافی را برای صاف کردن چین و چروک ها، از بین ببرد. پوست زیر چانه و بازگرداندن کانتور طبیعی جوان به صورت و گردن.

نتایج لیفت صورت در دراز مدت چگونه خواهد بود؟

زمانی که لیفت صورت توسط یک جراح زیبایی مجرب و دارای گواهی و مجوز معتبر انجام می شود، نتایج نه تنها طبیعی به نظر می رسد، بلکه به طور طبیعی با افزایش سن شما نیز پیر می شود. در حالی که هیچ چیز نمی تواند روند طبیعی پیری را متوقف کند، پس از لیفت صورت همیشه  سال ها جوان تر از آنچه که بدون جراحی بودید، به نظر برسید.

با این حال، کارهای خاصی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا نتایج خود را به بهترین شکل حفظ کنید. حفظ وزن سالم و ثابت بسیار مهم است زیرا نوسانات وزن قابل توجه می تواند باعث کشیدگی مجدد پوست شود. شما همچنین باید از یک رژیم مراقبت از پوست با کیفیت و سازگار استفاده کنید تا پوست خود را سالم نگه دارید و از پیری زودرس محافظت کنید.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

نتایج لیفت صورت دائمی نیست. با افزایش سن، پوست صورت ممکن است دوباره شروع به افتادگی کند. به طور کلی می توان انتظار داشت که لیفت صورت 10 سال دوام داشته باشد.

در بیشتر موارد، لیفت صورت برای افرادی که در دهه‌های 40، 50 و 60 زندگی‌شان هستند، بهترین نتیجه را دارد . خطوط عمیق، چین و چروک، خطوط ریز و افتادگی پوست نتیجه فرآیند پیری هستند و می‌توان آن‌ها را به بهترین نحو از طریق تکنیک‌های جراحی به جای روش‌های غیرجراحی اصلاح کرد.

معمولاً پس از لیفت صورت، درد بسیار کمی وجود دارد ، اما ممکن است در نتیجه تورم، احساس کبودی عمیقی داشته باشید و صورتتان سنگین به نظر برسد. محدودیت کنید، احساس امنیت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت ویزیت