لیزر موهای صورت

لیزر موهای صورت

اگر به فکر لیزر موهای صورت خود هستید پیشنهاد ما لیزر الکساندرایت اصفهان کلینیک دکتر قانعی می باشد. استفاده از بهترین تجهیزات لیزر اصفهان و پرسنل خبره از مهم ترین مزایای کلینیک دکتر الهه قانعی است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با لیزر موهای صورت آشنا کنیم پس با ما همراه باشید…

لیزر موهای صورت چیست؟

لیزر موهای زائد صورت یک روش پزشکی غیر تهاجمی است که از پرتو نور (لیزر) برای از بین بردن موهای زائد صورت استفاده می کند. لیزر را می توان در سایر قسمت های بدن نیز انجام داد، مانند زیر بغل، پاها یا ناحیه بیکینی، اما در صورت عمدتاً در اطراف دهان، چانه یا گونه ها استفاده می شود.

زمانی بود که لیزر موهای زائد بر روی افرادی که موهای تیره و پوست روشن داشتند، بهترین نتیجه را نشان میداد. اما اکنون، به لطف پیشرفت های فناوری لیزر، این روش برای افرادی که موهای ناخواسته ای دارند که می خواهند از بین ببرند، روشی بسیار مناسب است.

لیزر موهای صورت چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد با ارسال نور به فولیکول مو از طریق لیزر، که توسط رنگدانه یا ملانین موجود در مو جذب می‌شود، عمل می‌کند – به همین دلیل است که در ابتدا بر روی افرادی که موهای تیره‌تری دارند، بهترین کارایی را نجام میداد.

هنگامی که نور توسط رنگدانه جذب می شود، به گرما تبدیل شده و در واقع به فولیکول آسیب می رساند. پس از اینکه لیزر به فولیکول مو آسیب می رساند، مو تبخیر می شود و بعد از یک دور کامل درمان، رشد مجدد مو متوقف می شود. لیزر موهای صورت به جلوگیری از رشد موهای زائد کمک کند و در صرف زمان اپیلاسیون یا اصلاح صرفه جویی می کند.

مناطق مورد نظر برای لیزر موهای صورت

شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر نقطه از بدن انجام دهید و برای اکثر افراد هم بی خطر است. با این حال، به افراد باردار توصیه می شود در این دوران از هیچ نوع لیزر درمانی، از جمله لیزر موهای زائد، استفاده نکنند.

لیزر موهای صورت برای موهای زائد را می توان در هر نقطه از صورت انجام داد از جمله:

  • چانه
  • لب بالا
  • پیشانی
  • شقیقه ها
  • گونه ها

بعد از لیزر موهای صورت چه انتظاری باید داشت؟

چند روز بعد از پس از لیزر موهای زائد، می توانید بیشتر فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید، اگرچه باید از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید. کمی صبور باشید – ممکن است بین 2 تا 3 هفته طول بکشد تا تفاوت قابل توجهی در رشد مو را مشاهده کنید و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا نتایج کامل را ببینید. نتایج باید دائمی باشند ، اگرچه احتمالاً به یک جلسه سالانه برای تمدید نیاز خواهید داشت .

لیزر موهای زائد بدن در کلینیک دکتر قانعی

کلینیک لیزر دکتر قانعی با دارا بودن دستگاههای لیزر مناسب،  پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد. بهترین قیمت لیزر موهای زائد بدن در اصفهان را از کلینیک لیزر دکتر قانعی دریافت کنید.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید است.

 لیزر موهای زائد به طور کلی یک روش بی خطر در نظر گرفته می شود . عوارض جانبی ممکن است شامل قرمزی یا تورم و در موارد نادر سوزش، تاول یا عفونت باشد.

کلینیک لیزر دکتر قانعی با دارا بودن دستگاههای لیزر مناسب،  پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد. بهترین قیمت لیزر موهای زائد بدن در اصفهان را از کلینیک لیزر دکتر قانعی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت ویزیت