مزوتراپی مو اصفهان

مزوتراپی مو اصفهان

آن دسته از تارهای مو که هنگام دوش گرفتن یا برس زدن موهای خود با آنها روبرو می شوید می توانند در دراز مدت عامل اصلی نگرانی باشند. در حالی که راه های زیادی برای مقابله با ریزش مو وجود دارد، هر کدام از این ها عوارض جانبی خاص خود را دارند.

اگر به دنبال گزینه ایمن تر هستید، باید مزوتراپی را امتحان کنید، روشی غیر تهاجمی و غیر جراحی برای رهایی از ریزش مو و بازگرداندن رشد مو به روشی طبیعی و سالم.

مزوتراپی یک درمان بی خطر برای پر کردن پوست سر با تمام مواد مغذی مورد نیاز برای جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو است. در این روش، محلولی که از انواع ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای نوکلئیک، اسیدهای آمینه و کوآنزیم ها تهیه شده است، با استفاده از میکرواینجکشن ها به نواحی مختلف پوست سر شما تزریق می شود. مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در محلول بر اساس نیازهای مشتری به صورت موردی تنظیم شده است. این درمان فولیکول‌های موی شما را تقویت می‌کند، گردش خون را بهبود می‌بخشد و در صورت وجود بیماری‌هایتان را درمان می‌کند.

چگونه کار می کند؟

ارزیابی پوست سر شما توسط متخصص پوست در جلسه مشاوره انجام می شود. این کار به او می گوید که پوست سر شما چه کمبودهایی دارد و چرا با ریزش مو مواجه شده اید.
سپس با مخلوط کردن مواد، محلولی تهیه می‌شود که می‌تواند به دستیابی به نتایج مورد نظر شما از درمان کمک کند.
سپس با استفاده از یک بی حس کننده موضعی یا کرم بی حس کننده در نواحی مورد نظر، پوست سر شما برای این عمل آماده می شود.
چند تزریق میکرو با محلول پر می شود و سپس به نواحی مشخص شده پوست سر شما تزریق می شود و مراقب باشید که سوزن به لایه میانی پوست یا به اصطلاح Meso برسد.

مواد اصلی مورد استفاده در مزوتراپی

استیل تتراپپتید-3 و بیوچانین A مواد اصلی هستند که در مزوتراپی مورد استفاده قرار می گیرند.
در حالی که استیل تتراپپتید-3 در به حداقل رساندن التهاب، تعدیل DHT و لنگر انداختن پروتئین ها به پوست سر شما خوب است، Biochanin A در درمان بیماری های شما و تسکین علائم طاسی الگوی زنانه کار می کند.

کاندیدای ایده آل برای مزوتراپی
اگر از نظر جسمی سالم و در مراحل اولیه طاسی الگوی زنانه هستید، ممکن است کاندیدای ایده آل برای مزوتراپی باشید. در حالی که این درمان برای بهبود تراکم موهای موجود به خوبی کار می کند، ممکن است واقعاً روی رشد موهای روی تکه های طاس کارساز نباشد.
اگر به هر دلیلی کچل شده اید، می توانید برای دستیابی به نتایج دلخواه، جراحی کاشت مو را امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که به هیچ یک از ترکیبات آلرژی ندارید و در صورت مصرف هر گونه دارویی به پزشک خود اطلاع دهید.

مزایای مزوتراپی

نتایج سریعتر: مزوتراپی می تواند به شما کمک کند ریزش مو را به حداقل برسانید. همچنین شاهد رشد سالم موها خواهید بود.
کاملا بی خطر: محلولی که به نواحی پوست سر شما تزریق می شود با دقت بسیار با مواد طبیعی تهیه شده است که هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند. از آنجایی که هیچ بریدگی یا برشی وجود ندارد، لازم نیست نگران آلوده شدن پوست خود به هیچ وجه باشید. درمان کاملا بی خطر است.
ریکاوری سریع: در مزوتراپی هیچ برش یا برشی وجود ندارد و از این رو هیچ زخم یا جای زخمی برای بهبودی وجود ندارد. بنابراین، تقریباً بلافاصله پس از درمان می توانید زندگی عادی خود را از سر بگیرید.
بدون درد: به غیر از تزریق، هیچ روش دیگری در مزوتراپی وجود ندارد. قبل از شروع عمل از کرم بی حس کننده یا بی حس کننده موضعی روی پوست سر استفاده می شود تا در حین تزریق حتی کوچکترین دردی را احساس نکنید. اگر روز بعد احساس درد کردید، می توانید با مصرف پاراستامول یا استفاده از کیسه یخ از آن مراقبت کنید.
نتایج طبیعی: در مزوتراپی از مواد شیمیایی خشن یا داروهای قوی استفاده نمی شود. مواد افزوده شده در محلول بسته به آنچه که پوست سر شما برای توقف ریزش مو و تحریک رشد مو نیاز دارد، با دقت انتخاب می شود. از این رو، نتایجی که مشاهده می کنید کاملا طبیعی خواهد بود.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

مزوتراپی یا میکرونیدلینگ می تواند در درمان ریزش مو یا مشکلات نازک شدن مو برای مردان و زنان در تمام سنین موثر باشد.

ریزش مو به طور کلی پس از جلسه دوم متوقف می شود و موها پس از دو یا سه ماه شروع به رشد می کنند. برای نتایج ماندگار، توصیه می‌شود که هر 3 ماه یکبار با مزوتراپی نگهدارنده یا مزوتراپی مزوپلاسما ادامه دهید .

یافته‌ها: یافته‌های بالینی، درموسکوپی و هیستوپاتولوژیک حاکی از ایجاد یک روند التهابی در محل‌های تزریق مزوتراپی بود. نتیجه گیری: مزوتراپی برای آلوپسی آندروژنتیک ممکن است به طور متناقضی باعث ریزش مو و ایجاد اسکار شود .5 ژوئیه 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت ویزیت