تزریق چربی اصفهان

تزریق چربی اصفهان

nر حالی که بیشتر مردم مهم ترین نشانه های پیری را چین و چروک و افتادگی پوست می دانند، کاهش حجم صورت یکی از دلایل اصلی این علائم است. از دست دادن حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن خطوط استخوانی شقیقه، چشم ها شود و باعث شود گونه ها صاف تر و کمتر پر به نظر برسند. تنها در دهه گذشته است که تأثیر کاهش حجم صورت بر ظاهر پیری کاملاً شناخته شده است.

کانتور و تعریف صورت توسط ژنتیک تعیین می شود، به همین دلیل است که برخی چانه و گونه های برجسته دارند در حالی که برخی دیگر دارای صورت های گردتر و ویژگی های نرم تر هستند. راه هایی برای افزایش حجم صورت و بهبود ظاهر صورت با انتقال چربی صورت وجود دارد، چه این موضوع مربوط به پیری باشد و چه صرفاً ساختار صورت.

آسپیراسیون چربی:

انتقال چربی اغلب به عنوان پیوند چربی شناخته می شود، و این یک روش جراحی با حداقل تهاجم طبیعی برای انتقال چربی از ناحیه ای از بدن به صورت برای ترمیم حجم است. چربی با استفاده از تکنیک های مدرن لیپوساکشن به آرامی برداشته می شود و برای انتقال صورت آماده می شود. این یک ظاهر طبیعی ایجاد می کند و خطر ابتلا به عفونت یا دفع چربی بدن را کم می کند. نواحی متداول درمان شامل چین های نازولبیال (بین بینی و لب ها)، خطوط ماریونت (بین لب ها و چانه)، گونه ها، فک ها و حفره های چشم است. تزریق صورت اغلب برای بهبود کانتور و حجم صورت در بیماران جوان‌تری که تمایل به برجسته‌تر شدن گونه‌ها یا چانه دارند، استفاده می‌شود.

فیلرهای صورت یک روش غیرجراحی برای پر کردن چین و چروک و حفره‌های صورت هستند و در عین حال حجمی ظریف را به صورت پیر می‌دهند. این درمان ها تزریقی غیر تهاجمی با نتایج موقت هستند. برخی از پرکننده ها تولید کلاژن را برای نتایج طولانی تر تشویق می کنند.

انتقال چربی صورت :

شرایط افراد متفاوتی برای هر روش برای بازگرداندن حجم صورت وجود دارد و هر فردی در جلسه مشاوره ما ارزیابی می شود. نیاز اساسی برای اقدامات زیبایی این است که بیمار سالم باشد و انتظارات واقع بینانه داشته باشد. بیماران انتقال چربی صورت باید چربی کافی برای برداشت داشته باشند و قبل از انجام درمان باید وزن ثابتی داشته باشند.

تزریق چربی صورت :

تزریق چربی یک روش نسبتاً ملایم است اما چندین مرحله برای این فرآیند وجود دارد. ابتدا از تکنیک های لیپوساکشن برای برداشتن چربی از بدن از پیش تعیین شده (شکم، باسن یا ران) استفاده می شود. این کار از طریق برش های ریز انجام می شود که تقریباً هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد. سپس چربی بازیابی شده با حداقل دستکاری به آرامی برای تزریق آماده می شود. چربی با احتیاط به خطوط، توخالی ها و فرورفتگی های صورت با استفاده از کانول های ظریف (لوله ها) که از طریق برش های ریز قرار داده می شود، تزریق می شود تا جوان سازی و تغییر شکل دهد. گاهی اوقات، یک متخصص ممکن است مناطق تحت درمان را بیش از حد پر کند تا درصد سلول های چربی که زنده نمی مانند را جبران کند. تزریق صورت نسبتاً ساده است و شامل یک برش ساده در یک ناحیه مشخص تقریباً جایی است که چربی در آن قرار می گیرد.

مدت زمان تزریق چربی اتولوگ چقدر است ؟

انتقال چربی اتولوگ به وسط صورت نتایج بلندمدت افزایش حجم مشخصی دارد. به طور متوسط ​​تقریباً 32 درصد از حجم تزریق شده به مدت 16 ماه باقی می ماند. با این حال، مقداری تغییر در درصد حجم باقیمانده وجود دارد که ممکن است به روش لمسی نیاز داشته باشد

بازیابی تزریق چربی صورت :

زمان بهبودی تزریق چربی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، اما بیشتر افراد باید حداقل 7 تا 10 روز از کار و سایر فعالیت های اجتماعی مرخصی بگیرند. بهبود اولیه حدود چند هفته طول می کشد و پس از آن تورم به تدریج فروکش می کند و نتایج نهایی آشکار می شود. اگرچه دوره بهبودی برای انتقال چربی نسبتاً خفیف است، بیماران باید زمان کافی برای بهبودی مناسب بگذارند. بیماران باید در حدود شش ماه نتایج نهایی را ببینند در حالی که بهبودها باید چند روز پس از عمل آشکار شود. ریکاوری تزریق صورت نیز یک فرآیند نسبتاً ملایم است که حداقل به یک هفته استراحت قبل از بازگشت به کار و سایر فعالیت‌ها نیاز دارد. ورزش باید برای چند هفته محدود شود. نتایج باید فوراً آشکار شوند، اما تورم با مشاهده فوری نتایج نهایی عمل تداخل خواهد داشت.

مزایای انتقال چربی عبارتند از:

نتایج ماندگارتر
ناحیه برداشتن چربی (شکم یا پهلو) ممکن است باریکتر به نظر برسد
سلول های بنیادی چربی می توانند فاکتورهای رشد را برای کیفیت بهتر بافت ایجاد کنند
زمان ریکاوری کم

عوارض انتقال چربی چیست؟

عوارض جانبی مورد انتظار:
کبودی و تورم قابل توجه
بی حسی موقت
اسکارهای کوچک (اینها محو می شوند، اما به طور کامل ناپدید نمی شوند)
از دست دادن مقداری چربی از ناحیه تزریق شده در چند ماه اول

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

تزریق‌های حل‌کننده چربی می‌توانند به شما کمک کنند تا به فرم بدنی باریک‌تر و منحنی‌تر با نتایج طولانی مدت بین دو تا چهار سال دست پیدا کنید. اگر رژیم غذایی سالمی داشته باشید و به طور منظم ورزش کنید، نتایج حتی طولانی تر خواهد بود.

بزرگ کردن سینه با استفاده از انتقال چربی می تواند مزایای بسیاری از جمله اندازه سینه های بزرگتر را بدون نیاز به کاشت سینه برای زنان فراهم کند. از آنجایی که در این روش از چربی خودتان استفاده می شود، سینه شما تنها پس از یک جلسه نیم فنجان به اندازه کامل افزایش می یابد

در صورت امکان انجام پیوند چربی، محدودیتی برای مقدار وجود ندارد . غیرمعمول نیست که برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به تزریق های سریالی داشته باشید، زیرا برخی از چربی ها نمی مانند و باید منتظر بمانید تا تورم فروکش کند و چربی ها ته نشین شوند تا نتیجه را ببینید. به طور معمول، هر جلسه 6-12 هفته از هم جدا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت ویزیت