کلینیک لیزر دکتر قانعی

لیزر الکساندرایت اصفهان

اگر به فکر لیزر موهای زائد خود هستید پیشنهاد ما لیزر الکساندرایت اصفهان کلینیک دکتر قانعی می باشد. استفاده از بهترین تجهیزات لیزر اصفهان و پرسنل خبره از مهم ترین مزایای کلینیک دکتر الهه قانعی است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با لیزر الکساندرایت آشنا کنیم پس با ما همراه باشید…

لیزرها، پرتوهای نور با طول موج خاص و مختلف هستند. مشاهده شده است که وقتی طول موج بیشتری دارند، به لایه‌های عمیق‌تر پوست یعنی درم نفوذ می‌کنند و بنابراین، برای رفع مو مؤثرتر هستند. الکساندرایت نوعی از لیزر است که اشعه‌ای با انرژی بالا منتشر می‌کند؛ در واقع از طریق یک کریستال الکساندرایت، نور پرانرژی تولید می‌شود. به این صورت که با عبور نور از کریستال الکساندرایت، پرتو نور با طول موج 755 نانومتر تولید می‌شود.

اصل اساسی این درمان این است که “هرچه طول موج طولانی‌تر باشد، نفوذ عمیق‌تر است.” الزامات قبل از لیزر شامل اصلاح منطقه مورد نظر با تیغ است. چهار دلیل برای این پیش نیاز وجود دارد: بوی ناشی از درمان (به خاطر سوختگی و …) را کاهش می‌دهد.

این کار مانع از ریختن رنگدانه‌های مو روی سطح پوست می‌شود. اگر رنگدانه‌ها روی سطح پوست قرار بگیرند، باعث هدایت گرما به پوست می‌شود که می‌تواند منجر به سوختگی سطحی شود. اصلاح منطقه‌ی مورد نظر، باعث می‌شود سطح پوست شفاف شود و لیزر به پوست منتقل شود و برای رفع موها به عمق بیشتری نفوذ ‌کند. به افرادی که پوست تیره‌تر دارند نیز توصیه می‌شود برای چند ماه یا چند هفته منتهی به لیزر موهای زائد، از کرم ضدآفتاب استفاده کنند تا آسیب‌ سلول‌های پوستی کاهش یابد.

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت

در این بخش قصد داریم شما را در جریان انواع دستگاه های لیزر الکساندرایت قرار دهیم. به طور کلی سه نوع لیزر آریون ، آلما و کوترا از معروف ترین نوع لیزر الکساندرایت می باشد.

لیزر آریون (ARION) : این لیزر در واقع سریعترین لیزر در سرتاسر دنیا می باشد که دارای طول موج 755 نانو متری می باشد و قابلیت رفع موهای زائد نوع – IV در حالت استاندارد تعیین شده می باشد. لیزر آریون به نوعی اسکنر بزرگ به اندازه 60 در 60 میلی متر تجهیز شده است که می تواند ناحیه های بزرگی را لیزر کند. لیزر آریون با پالس های کوتاه و سریعی با زمان های استراحت برای خنک سازی پوست انجام می شود به همین دلیل عارضه سوخته شدن پوست را ندارد.

لیزر آلما (Alma) : این لیزر بین دیگر انواع دستگاه لیزرها تکنولوژی منحصر به فردی دارد که با گرم کردن فولیکول های مو از طریق فرستادن تعداد زیادی پالس های کوتاه با سرعت بالا می تواند بدون کمترین درد انواع موهای زائد مو را در رنگ های مختلف پوست به بهترین شکل از بین می برد. به علاوه مجهز به سیستم خنک کننده می باشد از این رو عوارضی همانند سوختگی ندارد. علاوه بر این با اپیلیکاتوری که دارد می تواند ناحیه زیادی از پوست را تحت پوشش قرار دهد.

لیزر کوترا (Cutera) :  این لیزر یکی از انواع دستگاه لیزر الکساندرایت می باشد که از آن برای رفع موهای زائد در زنان و مردان در انواع مختلف رنگ پوست استفاده می شود. لیزر کوترا بهترین دستگاه برای تمام رنگ پوست ها از روشن تا تیره می باشد و به دلیل طول موج بلندتر و سیستم خنک کننده ، لیزری ایمن و موثر می باشد. این لیزر موثرترین دستگاه لیزر عروقی می باشد که قادر است طیف زیادی از سیاهرگ های عنکبوتی و آبی عمیق را خیلی سریع درمان کند. به علاوه اینکه می تواند پوست های روشن، تیره یا برنزه را به طور موثر درمان کند.

لیزر موهای زائد بدن در کلینیک دکتر قانعی

کلینیک لیزر دکتر قانعی با دارا بودن دستگاههای لیزر مناسب،  پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد. بهترین قیمت لیزر موهای زائد بدن در اصفهان را از کلینیک لیزر دکتر قانعی دریافت کنید.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نیز باشد!

با لیزر موهای زائد از بسیاری از بیماری های پوستی جلوگیری کند.

لیزر با دستگاه الکساندرایت برای انواع رنگ پوست ها و انواع مو ازجمله پوست های تیره و روشن و موهای ضخیم و نازک بهترین نتایج را به ارمغان می آورد، بنابراین در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است و عوارض لیزر موهای زائد بدن را به حداقل می رساند.

کلینیک لیزر دکتر قانعی با دارا بودن دستگاههای لیزر مناسب،  پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد. بهترین قیمت لیزر موهای زائد بدن در اصفهان را از کلینیک لیزر دکتر قانعی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت ویزیت